Kočičí demonstrace

27. října 2010 v 18:16 |  Ze dne na den
Když jsem začala mapovat Dankovy netové přátele - psí, tak mě ani nenapadlo, co z toho vznikne.
A vznikla - velká kočičí demonstrace. Už několik dní mě bombardují všechny kočičí slečny a kočičí páni dotazy, jak to, že oni tam nejsou, jak to, že jsou tam jenom pejsci a oni si budou stěžovat, to prý je diskriminace veškeré kočičí populace a že ještě uvidím. A když to hned nedám do pořádku, tak si budou stěžovat až ve Štrasburku (to je dneska asi móda) u Evropského soudního dvora pro kočičí záležitosti (já jsem vůbec nevěděla, že něco takového existuje, ale prý ano).
Původně do svého protestu chtěli všichni zapojit i Janinku, černou kočičku, dokonce ji chtěli jmenovat svým mluvčím, ale Janinka si vylezla na svůj kočičí hrad a mňoukla, že ona nemá zapotřebí se do takové hlouposti zapojovat, protože ona na obrázku je a dokonce s pejsky.
Všechny kočky se rozzuřily, začaly hlasitě mňoukat, vyhrožovat, ukazovaly mi drápky, běhaly jak splašené a Janince dokonce vyhrožovaly, že ji z toho jejího slavného hradu sundají násilím.

Janinka ovšem jako způsobná slečna si v klidu čistila drápky a občas koukla dolů na to slavné kočičí hemžení.

Když jsem řekla Danečkovi, co se děje, začal se pro změnu vztekat on. Že ve své rubrice žádné kočky nechce, že to je jenom pro pejsky, že tam má výjimku jenom Janinka a vůbec, že ho kočky zajímají pouze v tom směru, když je může prohnat na strom. A navíc, jsou to vykutálení tvorové, kteří si z něho dělají jenom legraci. A když chci udělat nějaký kočičí obrázek, tak ať si udělám, ale musím ho dát do jiné rubriky.

Abych měla pokoj a zamezila velké kočičí stávce, vybrala jsem pár kočiček a udělala z nich fotku. Jelikož jsem ale Danečkovi slíbila, že v jeho rubrice nebude, tak ji dávám sem. Snad se ostatní kočky konečně uklidní.
Mňau.

Netové kočičky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Red Ušáček Red Ušáček | 17. listopadu 2010 v 20:31 | Reagovat

Nádhera sama se chválí .....

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama