Dankovy "procházky"

23. listopadu 2010 v 19:50 |  Daneček
Už dávno jsem zjistila, že pořady v televizi mohu dělit do několika skupin. Na ty, které nejsou pro mne - horory, na ty, které jsou pro mne - cokoliv jiného, ale hlavně historické a na ty, které jsou pro Danka - filmy nebo reklamy o zvířatech, pokud možno o psech a o opicích. To se Danek vždycky posadí na pohovku, upřeně zírá na obrazovku, občas k ní přiběhne a povzbuzuje zvířátka zuřivým štěkáním. A já mám svatý pokoj a klid.

Vyjela jsem si na výlet do naší zoo. Do zoo pejsci nesmějí a také si nedovedu představit, jak by se tam celkem vylekaná čivava chovala. Když on ale má tak rád opice! Proto jsem mu umožnila alespoň takový maličký virtuální výlet.

Danek v zoo
Na naší řece Dřevnici se už před mnoha lety zabydlely divoké kachny. Atrakce pro lidi, děti a také pejsky. I Danek se na ně chodí rád dívat, i když z bezpečné vzdálenosti, k vodě nikdy nejde. Tentokrát ho však čekalo u řeky překvapení, kromě jeho oblíbených kačenek se ve vodě také proháněl německý ovčák. Evidentně si toho užíval, Danek už méně, bezpečná vzdálenost je pro čivavu přece jen lepší. Upozorňuji, že to bylo v létě, ne teď na podzim.

U Dřevnice

Jsou místa, která má Danek velmi oblíbená. Jedním z nich je i lavička na odpočinkovém místě blízko našeho bydliště. Tentokrát ale to bylo poněkud horší. Lavičku obsadily dvě kočičky, Janinka a Cipísek a v určité vzdálenosti odpočíval německý ovčák Astor. To bylo i na Danka moc. Janinka se na Danka nevraživě dívala - to je ta černá kočička a Cipísek zase pro jistotu hlídal Astora, aby se nepřiblížil. No a Danek? Zase uctivá vzdálenost s přípravou na případný útěk. Stylem - kdo uteče, ten vyhraje.

Danek, kočičky, Astor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama