Mám ráda zvířata

15. listopadu 2010 v 22:16 |  Ze dne na den
A kdo nemá, zeptá se asi někdo z vás. Ale víme všichni, že existují lidé, které zvířata rádi nemají, obejdou se bez nich a dokonce jim ubližují a to záměrně.

Já žiji mezi zvířaty skoro celý život. Ať už beru králíky, slepice a já nevím jaké možné i nemožné domácí zvíře, tak v první řadě musím jmenovat psy. Sama osobně jsem jich měla několik. Ten poslední - Daneček - má tady samostatnou rubriku, takže o něm tady psát nebudu.

Jako každé dítě, tak i já, jsem velmi ráda chodila do zoologické zahrady. Blízko nás je opravdu velmi krásná zoo. Byla jsem tam asi před měsícem, v nejkrásnějším měsíci v roce - v říjnu. Všechno kolem bylo barevné, stromy, květiny, keře, tráva. Nádherný zážitek. Já jsem se nejvíc těšila na šelmy a na opice. Asi mám smůlu, šelmy - lvi a tygři byli tak líní, že se vůbec nezvedli, viděla jsem je jenom z dálky a hřbety. Škoda.

O to víc jsem byla nadšená fotkami, které mi poskytla jedna moje velmi dobrá kamarádka, kterou jsem našla tady na internetu. Nádherní tygři, kterým v jejich zoo uspořádali bezvadnou zábavu - hodili jim bowlingové koule, ať si hrají. A oni si opravdu hráli. Byla jsem nadšená a neodolala jsem a s jejím svolením jsem udělala s těmito krásnými šelmami dva obrázky, které tady přidávám.
Tygří bowling

Pokračování tygřího bowlingu je na další fotce. Je vidět, že se tygři opravdu obrovsky baví.

Tygří bowling 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Red Ušáček Red Ušáček | 17. listopadu 2010 v 20:26 | Reagovat

Jsou moc a moc krásné jen tak dál Radun.. :-D

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama