Nemám ráda horory

12. listopadu 2010 v 21:32 |  Ze dne na den
Je to několik dní, co jsem dostala otázku, proč nemám ráda horory.
Když jsem byla mladá holka, šla jsem s bratrancem na film Ples upírů. Dnes je to bráno jako klasika mezi horory, taková hororová pohádka, ale pro mne to byla obrovská hrůza. Protože jsem špatně viděla, tak bratranec koupil lístky do druhé řady, prý abych dobře viděla. Tak vidět, to jsem viděla opravdu dobře, ale z filmu jsme moc neměla. Pořád jsem si zadělávala oči a když krásný upír vycenil své zuby, tak já jsem málem padala do mdlob.
Jak jsem přetrpěla celý film, to je mi dneska záhadou, ale když mě bratranec doprovázel domů a jen tak z legrace si nasadil upíří zuby a vycenil je na mne, tak jsem skoro omdlela znovu. Od té doby se děsím upírů a všech hororových filmů.

Vyrostla jsem na pohádkách, krásných, výpravných, nejdříve to byly jenom knížky, později se k tomu přidaly i pohádky v televizi. Některé jsem viděla tolikrát, že jsem v nich už mohla hrát hlavní roli a pořád jsem se jich nemohla nabažit. V pohádkách vždycky vítězí dobro nad zlem, křivda je vždycky napravená a zlo je potrestáno.

Protože mám ráda hrady a zámky, hltám novinky o královských rodinách, mám ráda výpravnost starých krásných pohádek. Takže pro ty, kteří mají stejnou zálibu, jako já, přidávám pár obrázků.

Ať nás pohádky provázejí celý život a nejen nás, ale i naše děti a vnuky.

Pyšná princezna

Další krásná pohádka, na kterou nemohu zapomenout a kterou si nikdy v televizi nenechám ujít. Myslím si, že nejsem sama.

Tři oříšky pro Popelku

Jak už jsem řekla, mám ráda historii, zámky, hrady, tím pádem také historické a romantické filmy. A je mi naprosto jedno, jestli je historie podaná způsobem, který vůbec neodpovídá skutečnosti, některé postavy tam jsou skutečné vždycky a proto si ráda tyto filmy připomenu.

Angelika 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Red Ušáček Red Ušáček | 17. listopadu 2010 v 20:28 | Reagovat

Radun tohle se ti fakt moc podařilo díky Red

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama