Tečkované mámení

25. listopadu 2010 v 18:52 |  Ze dne na den
Letošní krásné teplé a hlavně dlouhé léto přálo všem a všemu, hlavně různým broučkům a beruškám. Na květinkách jsem jich na zahrádce měla víc jak dost, ale nepočítala jsem s tím, že se do mne tak zamilují, že se mi na zimu nastěhují do bytu. Ale stalo se.

Večer otevřu počítač, podívám se kolem sebe a koho nevidím? Beruška odpočívá na zdi, jen tak, aby se neřeklo. Druhá beruška si pročítá se zájmem televizní program, asi si vybírá, na co se bude večer dívat. Třetí berušce se zalíbila klávesnice na počítači a začíná se po ní procházet.

Danek začíná šílet. Kvůli jedné mouše dokáže zbořit půl bytu a probudit celou čtvrť příšerným štěkotem. A teď se mu tady ještě procházejí barevné berušky. Uklidňuji Danka, sbírám opatrně berušky, hledám ostatní, případně čekám, odkud se zase některá vynoří. Kdyby aspoň nelozily po počítači, to je dost nepříjemné.

Ale co, jsem nad věcí. Mám arachnofóbii, jeden pavouček mě může dostat do blázince, ale jedna nebo dvě berušky, anebo přímo dvanáct (tolik jsem jich už napočítala), ty mě z míry nevyvedou. Takže si pomalu, ale jistě zvykám na další podnájemníky ve svém bytě.

berušky v bytě
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama