Vřískající opička

3. listopadu 2010 v 20:37 |  Daneček
Před několika měsíci jsem Danečkovi koupila plyšovou opičku.
Dostala jsem ji dokonce se slevou, protože u opičky nefungovalo pískátko.
Zkoušeli jsme to s prodavačem, přísahám, že opravdu nefungovalo. Mně to vůbec nevadilo, protože opička byla určena ke hraní Danečkovi a bez pískátka se docela dobře obejdeme. On i já. To jsem ale nepočítala se šikovností svého pejska.

Dnes večer se Daneček rozhodl, že si bude hrát právě s opičkou. Vytáhl ji z krabice, chvíli s ní zápasil a pak do ní začal bušit packou.
Najednou, z ničeho nic, opička začala pískat. Omlouvám se, nezačala pískat, začala vřískat.
Ten příšerný hlasitý zvuk, který opička začala vydávat, vylekal nejen mně, ale i Danka, který uskočil, začal divoce štěkat a pak obíhal v kruzích kolem vřískající opičky.

Má iluze klidného večera okamžitě vzala za své. Jakmile totiž opička přestala vřískat, Danek přiskočil, bouchl tlapkou a vřískání začalo znovu. A celý hlasitý koncert se opakoval - opice vřískala, Danek štěkal, hádající sousedé ztichli a poslouchali udiveně, co se to u mne děje a moje hlava narůstala do velikosti melounu.

Spoléhala jsem pouze na to, že Danka dlouho tato hra nebude bavit a zaměří se na něco jiného. Každopádně se mu ale podařilo zprovoznit pískátko u opičky. Škoda.

vřískající opička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Květulka Květulka | E-mail | Web | 24. listopadu 2010 v 22:22 | Reagovat

Zdravím paní webu a musím napsat svůj zážitek. Něco tak hezkého jsem,už dlouho nečetla. Opravdu moc hezké vyprávění a krásně vytvořené i s fotečkama. Obdivuhodné.Moc se mi to líbí a šikovnost cením. Móc,móc pěkné a zajímavé. A pohádky ? To je moje,ty já také ráda a horory nesnáším,ono toho opravdového zla na světě je velice dost,tak proč se strašit výmyslama. Není to pro život vůbec užitečné. Moc jsem se potěšila. :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama