Další skupinka vybraných panenek

15. prosince 2010 v 13:23 |  Kouzelný svět panenek

Sabrina

Sabrina je trochu nafoukaná panenka, nosí svůj nosánek hezky nahoru, asi proto, že je krásně pihovatá a je oblečená v originálním schwarzwaldském kroji. Pochází z Baden-Badenu a pyšní se dlouhým rodokmenem. Přicestovala ke mně z Německa.

Sabrina

Rybana


Sehnat u nás pravou indiánku, to dalo trošku zabrat. Ale nakonec se podařilo. Usmívala se na mne v jednom maličkém obchůdku, až v nejvyšším regálu, ani jsem na ni dosáhnout nemohla. Jsem ráda, že se mi ji podařilo najít.

Rybana


Dorotka

Dorotka je holčička ryze české výroby. Je to už vlastně mladá slečna, protože se ke mně dostala asi před dvaceti lety. Českých panenek moc nemám, ale pár kousků ve sbírce je, o to víc si jich vážím. Je to jedna z mála panenek, která má zrzavé vlasy.
Dorotka

Anna Karenina

Tato panenka je celá z porcelánu a pochází ze sbírky "Dámy minulých epoch". Je nazvaná podle velmi známé románové postavy. Má ručně šité šaty i s doplňky, navržené známými světovými návrháři.

Anna Karenina


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama