Představení nových panenek

10. prosince 2010 v 10:18 |  Kouzelný svět panenek
Netušila jsem a vůbec by mě ani nenapadlo, že na můj blog budou chodit i děti, i když za asistence svých babiček nebo maminek. Dozvěděla jsem se to náhodou, když jsem potkala jednu známou, která šla s vnučkou na procházku. Její vnučka, asi šestiletá, mi povídá: "Teto, ty už nemáš žádné panenky?". "Proč?", zeptala jsem se, vím, že právě tato holčička si několikrát s mými panenkami hrála. "Já jsem je neviděla na počítači, máš tam jenom dvě", prohlásila. Kamarádka se zasmála a pustila se do vysvětlování. Navštívila tento blog, prohlížela si obrázky a narazila také na rubriku panenek. Zavolala tedy svou vnučku, že si panenky prohlédnou spolu, ale, bohužel, opravdu tady žádné jiné panenky nejsou, než ty dvě. Vnučka z toho byla velmi zklamaná, tak jsem jí slíbila, že sem nějaké panenky přidám. Vyberu ty nejhezčí a přidám je sem. Sliby se mají plnit.

Zaira

Sehnat tady u nás panenku jiné pleti, než bělošku, je dost problematické. Náhodou se mi to podařilo. Koukala na mne přes výlohu obchodu, tak roztomile černá a ve zvláštních šatičkách, že jsem neodolala a obohatila jsem svoji sbírku o tento exemplář. Nenechte se mýlit její tvářičkou, je to rozená Angličanka, tělem i duší, má vynikající původ, pochází ze značkové kolekce Leonardo a vlastní svůj certifikát.

Zaira

Delores


Delores je další panenka černé pleti v mé sbírce, typická černoška, která se ovšem také narodila v Anglii v limitované kolekci Leonarda. Její nádherně jemný obličejík mě tak zaujal, že jsem ji nemohla nechat stát v regálu obchodu, rozhodně se musela přestěhovat ke mně.

Své jméno si hrdě nese už od výrobce a má je také uvedené v certifikátu. Všechny panenky z kolekce Leonarda mají vzadu na krku uvedenou značku výrobce.

Delores


Jarmilka


Jarmilky si obzvláště cením. Tuto panenku jsem dostala od maminky jako dárek ke kulatým narozeninám. Je to úplně jiný typ, od těch předcházejících se odlišuje hlavně tím, že je tzv. "sedící" na bobku. Pochází také z kolekce Leonarda, tentokrát však už jméno přidělené neměla, jméno dostala ryze české a ode mne. Samozřejmě, že se pyšní svým vlastním certifikátem. A protože Jarmilka velice miluje zvířátka a zvířátka milují ji, má na obrázku přidanou krásnou kočičku.

Jarmilka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama