Další skupinka vybraných panenek 2

18. ledna 2011 v 18:34 |  Kouzelný svět panenek
Budu pokračovat v představování dalších panenek. Vybírám ty nejhezčí, které jsou většinou z limitovaných sérií nebo něčím zvláštní.

Amálka
AMÁLKA je celoporcelánová panenka, ryze české výroby. Panenky z české dílny mám pouze tři kusy, toto je druhá.

Charlotte
CHARLOTTE je dáma z vysokých kruhů. Tomu také odpovídá její nádherně vypracovaný oděv a trochu namyšlený výraz tváře. Je celoporcelánová.

Elisabeth
ELISABETH pochází z ruční německé manufaktury, má svůj vlastní certifikát, ručně šité šaty, detailně propracované v ozdobách. Pochází z limitované série, tzn. že těchto panenek byl vyroben jen omezený počet.

Kateřina Veliká
KATEŘINA VELIKÁ si své jméno zasloužila hlavně tím, že je největší dámou z celé sbírky, měří 85 cm. Nádherně propracovaná toaleta a krásný a jemný obličejík z ní dělají opravdu skvost.

Ineček
INEĆEK je jeden z mála chlapečků, které mám. Věkově je jednou z nejmladších panenek, které vlastním, protože jsem ho dostala k půlkulatým narozeninám v loňském roce od svého bratra a švagrové. Pochází z limitované série.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama