Štěně Rony

13. ledna 2011 v 16:20 |  Vzpomínky
Maličký "drobeček", který se ocitl v naší domácnosti, ji během několika hodin naprosto obrátil na ruby. Manžel, který veškeré domácí práce dělal sám a dokonce i vařil, teď nestihl uvařit a nachystat oběd, protože, podle jeho slov "musel sedět na zahrádce na malé židličce, hlídat Ronyho, který pod židličkou spinkal a zpívat mu písničky, aby se mu dobře spinkalo". V noci nechodil spávat nahoru do ložnice, ale spal v obývacím pokoji, aby taky naše miminko nebylo samo a aby mu náhodou nebylo smutno. A protože se Ronymu ze začátku moc stýskalo a trochu poplakával, tak spával v chodbičce na páníčkových domácích nazouvácích, jedině tam se mu spinkalo dobře. A páníček chodil po bytě bos.

Toto byly věci pro mne naprosto nepochopitelné, jelikož takového manžela jsem vůbec nepoznávala. Rony ho naprosto změnil a stal se alfou omegou jeho života. To bylo moc dobře. Manžel dostal novou náplň života v důchodu a Rony si díky němu velmi rychle zvykl v novém prostředí. Dřív jsem manžela nedostala na každodenní procházku, s Ronym jezdil na výlety, chodil na procházky a jeho původní rozhodnutí, že Rony bude trávit většinu času ve svém obrovském výběhu, taky brzy dostalo trhlinu. Výběh se nezavíral, Rony byl s námi, když jsem byla v práci, tak s páníčkem, do boudičky chodil jenom tehdy, když on sám chtěl a chtěl mít klid.

A abyste také viděli, jak Rony vypadal jako maličký, dávám sem několik jeho fotek.

Spinkající Rony - štěně
Tady je Rony vyfotografovaný v poloze spinkajícího spokojeného štěnětě asi den po svém příjezdu k nám.

jako štěně a šestiměsíční
Rony rostl jako z vody, vlevo po příjezdu domů, vpravo ve věku necelých šesti měsíců.

Rony s paničkou
Já si myslím, že tento obrázek komentář nepotřebuje.

Rony v autě
Deka je v autě a Rony je nachystaný na výlet. Rád se vozil, tak rád, že když viděl na cestě otevřené auto, tak tam automaticky skočil a byl ochoten odjet neznámo kam. Určitě ne na dlouho, rychle by poznal, že není ve svém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama